Free counters!  
Ulož.to - sdílej snadno data


Novinky z webu Sosákovo království 01/2014

 
Přehled přidaných informací a odkazů k filmům, seriálům a muzice na webu Sosákovo království

(od neděle 29.prosince 2013 do soboty 11.ledna 2014)

Novinka - Nově přidaná složka s filmy, které jsou ripované v HD rozlišení 1080p. Složku najdete v sekci České filmy.

Přidané filmy :
Císař a tambor - pohádka - ČR - 1998 - HDTV rip - Ondřej Vetchý a Petr Rajchert v hlavních rolích pohádky na motivy pověstí o císaři Josefovi, který se rád v převlečení vydával mezi poddané.
Ecce Homo Homolka - komedie - ČSR - 1969 - DVD rip - Trpká komedie o obyčejné neděli v rodině pražského taxikáře.
Hogo Fogo Homolka - komedie - ČSSR - 1970 - DVD rip - Nové auto a návštěva na vesnici přinese další rodinná nedorozumění. Druhá část slavné komediální trilogie Jaroslava Papouška.
Kouzla králů - pohádka - ČR - 2008 - HDTV rip - Výpravná pohádka o dvou královstvích, nebezpečných nástrahách a velké lásce odvážného Tadeáše a princezny Mariany.
Láska rohatá - pohádka - ČR - 2009 - HDTV rip - Jiří Mádl jako hodný čert nešika a Jiřina Bohdalová jako jeho čertovská babička v pohádce s čerty, láskou nebeskou, očima z ryzího zlata a hlavně s náručí plnou humoru.
Podfuk - krimi komedie - ČSSR - 1985 - TV rip - Poněkud rozpačitá tragikomedie , která přesvědčuje, že i stavbaři za socializmu by měli být poctiví.
Pohlaď kočce uši - hudební komedie - ČSSR - 1985 - TV rip - Hudební komedie o tom, jak udržet čtyřicet holek na řetězu.
Pohroma v bytě - komedie - ČSSR - 1986 - TV rip - Dva bakalářské příběhy Profesor popelnice a Straka.
Postřižiny - poetická komedie - ČSSR - 1980 - DVD rip - Letní komedie, plná dobré pohody a lákavého pěnivého moku, podle proslulé novely Bohumila Hrabala.
Principálka - drama - ČSSR - 1986 - TV rip - Věra Galatíková v hlavní roli televizní hry o osudech slavné divadelnice Elišky Zöllnerové.
Šampáňo - komedie - ČSSR - 1989 - TV rip - Miloš Kopecký v roli advokáta v malé komedii z cyklu Paragrafy na kolech.
Šaty až na zem - komedie - ČSSR - 1986 - TV rip - Situační komedie o dvou mladých lidech v nesnázích.
Šašek a královna - komedie, podobenství - ČSSR - 1987 - DVD rip - Fantaskní komedie na motivy legendární divadelní hry Boleslava Polívky.
Šéfe, to je věc - komedie - ČSSR - 1982 - DVD rip - Oblíbený cyklus komedií s plejádou vynikajících herců o Pepanovi, Járovy, Marcele a řadě dalších zlodějíčků a podvodníčků všeho druhu..
Šéfe, jdeme na to - komedie - ČSSR - 1984 - DVD rip - Oblíbený cyklus komedií s plejádou vynikajících herců o Pepanovi, Járovy, Marcele a řadě dalších zlodějíčků a podvodníčků všeho druhu..
Šéfe vrať se - komedie - ČSSR - 1984 - DVD rip - Oblíbený cyklus komedií s plejádou vynikajících herců o Pepanovi, Járovy, Marcele a řadě dalších zlodějíčků a podvodníčků všeho druhu..
Restaurace - drama - ČSSR - 1983 - TV rip - S humorem i poetikou natočený příběh režiséra Vladimíra Drhy, který do role staré Františkovy tety obsadil Natašu Gollovou.
RumplCimprCampr - pohádka - ČR - 1997 - HDTV rip - Jiřina Bohdalová a Július Satinský jako královští rodiče v pohádce o velké lásce, tajemném mužíčkovi a také o ženské moudrosti, bez níž by bylo na světě hůře.
V tomhle zámku straší šéfe - komedie - ČSSR - 1989 - DVD rip - Oblíbený cyklus komedií s plejádou vynikajících herců.
Ztracená brána (3 díly) - krimi - ČR - 2012 - HDTV rip - V detektivním triptychu s prvky tajemna pátrá dvojice kriminalistů Anna Geislerová a Jiří Dvořák po sériovém vrahovy.

 
Odkazy na jednotlivé stránky novinek budou funkční pouze při přihlášení na webu

V případě, že najdete neplatný odkaz nebo se budete na cokoliv chtít zeptat, nebo mi prostě jen tak napsat využijte box „Napište mi", který je umístěn v pravém sloupci na webu Sosákovo království. Já na všechny dotazy podněty i připomínky odpovím co v možná nejkratším termínu. Další přehled novinek vyjde pravděpodobně o víkendu 26.ledna 2014.

Díky za návštěvu webu ...

Tento e-mail byl zaslán na základě registrace na webu Sosákovo království.

PROHLÁŠENÍ : Žádný z audio i video souborů, na které na odkazuji nejsou uloženy na serveru který by byl v mém vlastnictví nebo jsem si prostor jakkoliv pronajal. Zde jsou pouze zveřejněny linky na různá úložiště těchto souborů. Stáhnutí audio a video souborů je možné pouze za účelem vytvoření kopie pro vlastní potřebu, která by se neměla dále šířit za žádným účelem. Dále také nenesu žádnou odpovědnost za kvalitu souborů, jelikož nejsem autorem. Děkuji za pochopení.
djsoso © 2014


 
Ukaz Reklamu CZ


 
11.01.2015 17:46:59
djsoso

Jaké filmy sleduji nejraději ?

České filmy (666 | 60%)
České seriály (173 | 15%)
Zahraniční filmy (130 | 12%)
Je mi to jedno :) (54 | 5%)
djsoso © 2010 - 2018
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one