Free counters!  
Ulož.to - sdílej snadno data


Novinky z webu Sosákovo království 02/2014

Přehled přidaných informací a odkazů k filmům, seriálům a muzice na webu Sosákovo království

(od neděle 12.ledna 2014 do soboty 25.ledna 2014)
Filmy z období 1920 - 1938
Jarka a Věra - komedie - ČSR - 1938 - TV rip - Ladislav Pešek opět strůjcem rozpustilých kousků v komedii ze středoškolského prostředí.
Dobrý tramp Bernášek - komedie - ČSR - 1933 - TV rip - Aby se mohl oženit s hezkou dcerou vdovy u které je v podnájmu neváhá se akcesista Bernášek stát dobrým trempem.
Vdavky Nanynky Kulichovy - komedie - ČSR - 1935 - TV rip - Podle lidového románu Ignáta Herrmanna natocil Vladimír Slavínský príbeh domovnické dcerky, která se vdala do "lepšího".
Žena, která ví co chce - komedie - ČSR - 1934 - TV rip - Mondénní príbeh z umeleckého prostredí, který nezastírá své melodramatické rozpetí, vypráví, jak otec brání své dospívající dceri navštívit predstavení její matky, slavné zpevacky, která kdysi opustila rodinu, aby se mohla venovat kariéře.
Filmy z období 1939 - 1948
Preludium - drama - ČSR - 1941 - TV rip - Věčný příběh manželské lásky, důvěry a zrady.
Filmy z období 1959 - 1968
Místo v houfu - drama - ČSR - 1964 - TV rip - Každý chce vědět, kam patří. Český povídkový film.
Poslední růže od Casanovy - komedie - ČSR - 1966 - TV rip - Galantní až do samého konce. Česká kostýmní komedie o světoznámém svůdci žen.
Filmy z období 1969 - 1978
Pasiáns - podobenství - ČSR - 1969 - TV rip - Umělecký obraz totalitního systému. Společnost šesti mužů a jedné ženy se ocitla v bezvýchodné situaci v prostorách, z nichž není úniku.
Povídky Svatopluka Čecha - komedie - ČSSR - 1976 - TV rip - Televizní zpracování humoresek Mluvící kapr a Losos mého pradědečka.
Svatby pana Voka - komedie - ČSSR - 1970 - TV rip - Miloš Kopecký v kratochvilné komedii ze života posledního Rožmberka.
Lvi salonů - komedie - ČSSR - 1978 - TV rip - Milostná dobrodružství dvou kamarádů, kteří moc nevědí, jak na to.
Filmy z období 1979 - 1989
Proč se vraždí starší dámy - krimi - ČSSR - 1981 - TV rip - Návštěva bohaté tetičky z Ameriky může dopadnout zcela nečekaně. Nataša Gollová v hlavní roli detektivního příběhu.
Propast - drama - ČSSR - 1983 - TV rip - Stačí jedno nerozvážné rozhodnutí a silvestrovské odpoledne se změní v drama. Film o lidské solidaritě a odpovědnosti.
Pytláci - drama - ČSSR - 1981 - TV rip - Emigrantům se v cizině málokdy daří dobře, a proto se často vracívají do vlasti. Dlouhé roky odloučení i odlišné zkušenosti zaviňují odcizení a navrátilci si přestávají rozumět i se svými nejbližšími.
Tažní ptáci - drama - ČSSR - 1983 - TV rip - Volné pokračování televizního filmu Ikarův pád. Vladimír Menšík a Vlastimil Brodský v hlavních rolích příběhu zápasu o znovunabytí lidské důstojnosti.
Tři v tom - komedie - ČSSR - 1981 - DVD rip - Jak vyvdat dvě dcery a služku, zvlášť když otec nemá ani ponětí, že už je nejvyšší čas… Legendární komedie Činoherního klubu v Praze.
Cesta do Rokycan - komedie - ČSSR - 1981 - TV rip - Vladimír Menšík, Iva Janžurová a Vladimír Dlouhý v malé předvánoční komedii Miroslava Plzáka.
Jak se naučit švédsky - komedie - ČSSR - 1979 - TV rip - Televizní komedie o tom, jak lze i po letech uspět na setkání se spolužačkami.
Na letním bytě - komedie - ČSSR - 1989 - TV rip - Humoreska na motivy stejnojmenné povídky A. P. Čechova.
Nám se to stát nemůže - komedie - ČSSR - 1986 - TV rip - Nám se to stát nemůže... přesně o tom jsou přesvědčeni i členové rodiny v televizní komedii Nám se to stát nemůže.
Nenechte se rušit - komedie - ČSSR - 1980 - TV rip - Petr Nárožný a Jana Hlaváčová v malé televizní komedii o mezilidských vztazích.
Filmy ve slovenském znění
Pozor, ide Jozefína! - komedia - ČSSR - 1976 - TV rip - Satirický príbeh o mladej učiteľke Jozefíne, ktorá sa odhodlane pustí do boja proti parte murárov fuškárov.
Pomsta - komedia - ČSSR - 1975 - TV rip - Televízna veselohra o rozvedenom tajomníkovi MNV a jeho energickej osemdesiatročnej babke, ktorá sa skrýva za všetkým, čo sa v Bumbaľanoch deje.
Pohádky
Doktorská pohádka - pohádka - ČSSR - 1986 - TV rip - Klasická pohádka o tom, jak páni doktoři léčili kouzelníka Magiáše.
Jabloňová panna - pohádka - ČR - 2000 - TV rip - Filmový přepis Erbenovy pohádky o krásné dívce z jablka a čarodějných úkladech.
O houbovém Kubovi a princi Jakubovi - pohádka - ČSSR - 1986 - TV rip - Veselá původní pohádka scenáristky Květy Kuršové o tom, jak se dá vyléčit lenost.
O sirotkovi z Radhoště - pohádka - ČR - 1996 - TV rip - Ladislav Chudík v hlavní roli pohádky na motivy nejznámější valašské pověsti.
Pohádka o splněných přáních - pohádka - ČR - 1994 - TV rip - Příběh královských dvojčat a jejich rozdílných povah.
Vápenička - pohádka - ČR - 1995 - TV rip - Pohádka o bělounké dívce, která nesměla promluvit, dokud princ neuhodl její jméno.
Odkazy na jednotlivé stránky novinek budou funkční pouze při přihlášení na webu
V případě, že najdete neplatný odkaz nebo se budete na cokoliv chtít zeptat, nebo mi prostě jen tak napsat využijte box „Napište mi", který je umístěn v pravém sloupci na webu Sosákovo království. Já na všechny dotazy podněty i připomínky odpovím co v možná nejkratším termínu. Další přehled novinek vyjde pravděpodobně o víkendu 9.února 2014.
Díky za návštěvu webu ...
Tento e-mail byl zaslán na základě registrace na webu Sosákovo království.
PROHLÁŠENÍ : Žádný z audio i video souborů, na které na odkazuji nejsou uloženy na serveru který by byl v mém vlastnictví nebo jsem si prostor jakkoliv pronajal. Zde jsou pouze zveřejněny linky na různá úložiště těchto souborů. Stáhnutí audio a video souborů je možné pouze za účelem vytvoření kopie pro vlastní potřebu, která by se neměla dále šířit za žádným účelem. Dále také nenesu žádnou odpovědnost za kvalitu souborů, jelikož nejsem autorem. Děkuji za pochopení.
djsoso © 2014
Sosákovo radiostránky
Ukaz Reklamu CZ


 
11.01.2015 17:47:34
djsoso

Jaké filmy sleduji nejraději ?

České filmy (667 | 59%)
České seriály (173 | 15%)
Zahraniční filmy (130 | 12%)
Je mi to jedno :) (54 | 5%)
djsoso © 2010 - 2018
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one