Free counters!  
Ulož.to - sdílej snadno data


Novinky z webu Sosákovo království 03/2014

Přehled přidaných informací a odkazů k filmům, seriálům a muzice na webu Sosákovo království

(od neděle 26.ledna 2014 do soboty 8.února 2014)
Filmy ripované v HD z TV
Nesmrtelná teta - pohádka - ČR - 1993 - HDTV rip - Temperemamentní situační pohádková komedie o vesnickém chasníkovi Matějovi, který náhle pobral rozum a rozhodl se usilovat o ruku princezny Pavlínky, jejíž otec právě o rozum přišel.
Zítra vstanu a opařím se čajem - sci-fi - ČSSR - 1977 - HDTV rip - Bravurní česká komedie o časovém paradoxu, vzniknuvším při cestování v čase a dovedeném do absurdna.
Filmy z období 1939 - 1948
Týden v tichém domě - komedie - ČSR - 1947 - TV rip - Osudy nájemníků domu U dvou slunců ve filmu na motivy Povídek malostranských Jana Nerudy.
Hvězda z poslední štace - komedie - ČSR - 1939 - TV rip - Adina Mandlová v úsměvném příběhu o putování kočovných komediantů po českém venkově.
Filmy z období 1969 - 1978
Adéla ještě nevečeřela - komedie - ČSSR - 1977 - DVD rip - Parodii na laciné sešitové detektivky natočil v roce 1977 Oldřich Lipský podle námětu a scénáře Jiřího Brdečky.
Adéla ještě nevečeřela - komedie - ČSSR - 1977 - DVD rip - Parodii na laciné sešitové detektivky natočil v roce 1977 Oldřich Lipský podle námětu a scénáře Jiřího Brdečky.
Letní romace - komedie - ČSSR - 1975 - TV rip - Helena Vondráčková a Lubomír Lipský v baladě téměř kriminální.
Příbuzenstvo - krimi - ČSSR - 1979 - TV rip - Jak známo, příbuzné si nevybíráme. Slávka Budínová a Rudolf Hrušínský v detektivním příběhu Mileny Brůhové.
Zlý dům - krimi - ČSSR - 1971 - TV rip - Ráno, po bouřlivé oslavě narozenin důchodce Zíchy, je ve svém bytě nalezen mrtvý jeho přítel Meduna.
Kam slunce nechodí - komedie - ČSSR - 1971 - TV rip - Iva Janžurová a Vladimír Menšík v úspěšné televizní komedii o zdánlivé nevěře.
Ráno budeme moudřejší - drama - ČSSR - 1977 - TV rip - O hledání vzájemného pochopení v čase Vánoc.
Štědrý večer pana rady Vacátka - krimi - ČSSR - 1972 - TV rip - Vánoční příběh v mistrovském podání Jaroslava Marvana. I tentokrát vás zavede mezi pány ze "čtyřky", kteří svádí věčný boj s pražskou galérkou.
Zákon starého muže - krimi - ČSSR - 1976 - TV rip - Karel Höger jako kriminalista - amatér, se rozhodne vyšetřit na vlastní pěst okolnosti kolem sebevraždy sousedky Věrušky .
Filmy z období 1979 - 1989
Cesta na Borneo - komedie - ČSSR - 1983 - TV rip - Miloš Kopecký v hořké televizní komedii.
Čepice - bakalářska komedie - ČSSR - 1983 - TV rip - J. Bohdalová v hlavní roli malé televizní komedie o jednom netradičním vánočním překvapení.
Naděje má hluboké dno - drama - ČSSR - 1989 - TV rip - Jana Dítětová a Vlastimil Brodský v příběhu ženy, která se musí vyrovnat se složitou životní situací. Televizní hra podle románu J. Kolárové.
Filmy z období 1990 - 2014
Dědeček je lepší než pes - rodinný - ČSFR - 1990 - TV rip - Televizní film pro celou rodinu o jednom vánočním usmíření.
Sebemilenec - drama - ČR - 2012 - TV rip - Simona Stašová a Jaromír Dulava v dramatickém příběhu úspěšné podnikatelky, který vznikl na základě skutečných událostí ze života spisovatelky Simony Monyové.
Hodina obrany - drama - ČSFR - 1991 - TV rip - Jiří Sovák jako bývalý lampasák vede lekci civilní obrany ve výzkumném ústavu .
Pohádky
Hvězda života - pohádka - ČR - 1998 - TV rip - Pohádka o záludném hvězdáři a čisté lásce, která jeho úklady překoná.
Královský slib - pohádka - ČR - 2001 - TV rip - Romantická pohádka, v níž se princ a princezna vzepřeli dávnému rozhodnutí svých královských otců.
Království potoků - pohádka - ČR - 2005 - TV rip - Výpravná pohádka o zkoušené lásce, záhadě medailonů, tajemné princezně a dvou čtverácích, kteří hodně pomohou i popletou.
O dívce, která šlápla na chléb - pohádka - ČR - 2007 - TV rip - Pohádka o pýše, trestu, odpuštění i nezištné lásce.
Tajemství mořské panny - pohádka - ČR - 1998 - TV rip - Vánoční pohádka o lakotné kupcové a poctivém mládenci.
Loupežnická pohádka - pohádka - ČSSR - 1980 - TV rip - O slavném loupežníku Lotrandovi, který chtěl mít ze svého syna vzdělaného pána.

Odkazy na jednotlivé stránky novinek budou funkční pouze při přihlášení na webu

V případě, že najdete neplatný odkaz nebo se budete na cokoliv chtít zeptat, nebo mi prostě jen tak napsat využijte box "Napište mi", který je umístěn v pravém sloupci webu Sosákovo království. Já na všechny dotazy podněty i připomínky odpovím co v možná nejkratším termínu. Další přehled novinek vyjde pravděpodobně o víkendu 23.února 2014.
 
Díky za návštěvu webu ...
Tento e-mail byl zaslán na základě registrace na webu Sosákovo království.
PROHLÁŠENÍ : Žádný z audio i video souborů, na které na odkazuji nejsou uloženy na serveru který by byl v mém vlastnictví nebo jsem si prostor jakkoliv pronajal. Zde jsou pouze zveřejněny linky na různá úložiště těchto souborů. Stáhnutí audio a video souborů je možné pouze za účelem vytvoření kopie pro vlastní potřebu, která by se neměla dále šířit za žádným účelem. Dále také nenesu žádnou odpovědnost za kvalitu souborů, jelikož nejsem autorem. Děkuji za pochopení.

Sosákovo radiostránky
Ukaz Reklamu CZ 
djsoso © 2014
11.01.2015 17:47:58
djsoso

Jaké filmy sleduji nejraději ?

České filmy (666 | 60%)
České seriály (173 | 15%)
Zahraniční filmy (130 | 12%)
Je mi to jedno :) (54 | 5%)
djsoso © 2010 - 2018
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one